Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2020 22:52
Xbox
2249V

Inside Xbox zaprezentuje nowości. Oglądajcie z nami wydarzenie Microsoftu

Microsoft zaprasza graczy na kwietniowy Inside Xbox. Na wydarzeniu poznamy szczegóły specyfikacji Xboksa Series X, zobaczymy nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass i możemy liczyć na omówienie nowych produkcji z Xboksa One. Zamierzacie oglądać imprezę? Zapraszamy w nasze skromne progi.

Microsoft zaprasza graczy na nowy Inside Xbox. Wydarzenie rozpocznie się o 23:00 i będzie to dobra okazja do sprawdzenia produkcji zmierzających w tym roku na Xboksa One. Amerykański producent opowie o Grounded, Gears Tactics, Sea of Thieves, a także przygotował kilka niespodzianek z programu ID@Xbox.

To nie koniec, ponieważ w trakcie wydarzenia zobaczymy nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass, a nawet Jason Ronald zajmie się omówieniem wcześniej ujawnionych szczegółów Xboksa Series X. Firma nie pokaże wielu nowości dotyczących next-gena, ale zajmie się uporządkowaniem wcześniej zaprezentowanych konkretów.

Będzie to dobra okazja, by spojrzeć na Grounded – jest to mniejszy projekt Obsidian Entertainment, które jest znany z takich tytułów jak The Outer Worlds, Pillars of Eternity czy też South Park: The Stick of Truth.

Zamierzacie oglądać Inside Xbox? Zapraszamy na PPE.

Sprawdźcie także:

Tagi: inside xbox Xbox One xbox series x