Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.04.2020 15:30
The Eternals antagoniści
1877V

The Eternals. Przeciek figurek zdradza głównego złoczyńcę?

W Internecie pojawiły się informacje o planowanej kolekcji figurek Funko POP! z serii "The Eternals". Wygląda na to, że zdradza ona głównych antagonistów filmu. 

"The Eternals" to bez wątpliwości jeden z najgłośniejszych i najbardziej wyczekiwanych filmów 4. fazy Marvel Cinematic Universe. Fabuła przedstawi nam potężną rasę kosmitów, Przedwiecznych, którzy mogą mieć ogromne znaczenie dla całego wszechświata!

Niestety jest to jeden z tych filmów, które ucierpiały wskutek trwającej pandemii koronawirusa. Premiera została przeniesiona z listopada tego roku na 12 lutego 2021. Jest to skutkiem przerzucenia wszystkich filmów MCU. Przyjdzie nam więc poczekać kilka dodatkowych miesięcy.

Wiele wskazuje jednak na to, że już teraz poznaliśmy głównego przeciwnika naszych bohaterów. W Sieci pojawiła się lista figurek Funko POP!, która przedstawia Arishema. Przedstawiciela rasy Celestian, który odpowiada za dobór planet i ras zasługujących na istnienie.

Inną postacią, o której wspomina lista, jest Kro. Jeden ze zmiennokształtnych Deviantów, który zakochany jest oryginalnie w Thenie. Całą listę oraz przedstawienie obu postaci możecie zobaczyć we wpisach poniżej:

Interesujesz się światem filmów i seriali? Sprawdź też:

Źródło: Twitter

Tagi: Disney funko pop Marvel Cinematic Universe the eternals