Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.04.2020 11:30
Humankind nowe wideo
588V

Humankind. Twórcy opowiadają o budowaniu swojej własnej historii w grze

Jeśli odnosicie wrażenie, że w ostatnich latach brakuje porządnych tytułów 4X, to już niedługo Wasz głód może zostać zaspokojony przez twórców z Amplitude Studios. 

Humankind to mocno wyczekiwana strategia 4X, którą jeszcze w tym roku planuje wydać SEGA. Gra ma być bardzo mocno wzorowana- równie z założeń oraz wizualnych aspektów- na niezwykle popularnej serii "Cywilizacja". Na ten moment nie wiadomo, jak koronawirus wpłynie na premierę

Twórcy jednak zdecydowali się pokazać, że gra ma się dobrze. Załoga z Amplitude Studios wypuściła zupełnie nowy materiał, na którym skupiają się na kolejnych aspektach projektu. Wideo koncentruje się na kształtowaniu własnej cywilizacji poprzez mieszanie i dopasowywanie konkretnych kultur w danych epokach, na przestrzeni wieków. 

Jak się dowiedzieliśmy, jednym z głównych warunków zwycięstwa w grze ma być gromadzenie sławy, którą dostajemy za wykonywanie czynności pozostawiających po nas ślad na kartach historii. Wszystko to ma być niezwykle rozbudowane, a gracz będzie zmuszony bardzo dużo balansować pomiędzy tym, co warte i tym, co potrzebne. 

Interesujesz się grami strategicznymi? Na naszym portalu pisaliśmy wcześniej:

Źródło: YouTube

Tagi: Amplitude Studios Humankind Sega