Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 09:15
Obi-Wan od Disney+ z nowym scenarzystą
381V

Obi-Wan Kenobi od Disney+ z nowym scenarzystą. Producent Johna Wicka 3 przejmuje pałeczkę

Jeden z bardziej wyczekiwanych projektów od Disney +, serial opowiadający historię Obi-Wana, doczekał się zmiany na stanowisku scenarzysty.

"Obi-Wan Kenobi" to bez wątpienia jeden z bardziej wyczekiwanych seriali, które zapowiedziano na Disney+. Nawet pomimo ostatniego spadku poziomu uniwersum, fani serii Star Wars na pewno wyglądają każdego kolejnego tworu nawiązującego do znanych postaci. 

O skali fenomenu świadczy to, jak wiele osób wyczekuje serialu zapowiedzianego przez Disneya, który opowie o przygodach Obi-Wana Kenobiego. Wiele jednak wskazuje na to, iż jego premiera może się jeszcze opóźnić (choć wciąż jest to odległa sprawa). Poznaliśmy bowiem nazwisko nowego scenarzysty, który zastąpi na tym stanowisku Hosseina Aminiego.

Teraz za projekt odpowiedzialny będzie Joby Harold, dla którego będzie to debiut w świecie seriali. Wcześniej odpowiedzialny był między innymi za współprodukcję filmu „John Wick: Rozdział 3 - Parabellum”, a teraz pracuje również nad napisaniem scenariusza do nadchodzącej odsłony "Transformers".

Ciężko w jakikolwiek sposób ocenić dotychczasowy dorobek twórcy, więc pozostaje czekać na pierwsze informacje z planu. Kluczowe może być dobre zazębienie pracy z reżyserką, Deborah Chow. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a pandemia przeminie, wszystko powinno ruszyć już w 2021 roku

Joby Harold

Interesujesz się filmami i serialami? Sprawdź koniecznie:

Źródło: https://variety.com/2020/tv/news/obi-wan-kenobi-disney-plus-series-joby-harold-1234569286/

Tagi: Obi-Wan od Disney+ z nowym scenarzystą