Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.04.2020 10:52
Windbound
893V

Windbound fascynuje stylem. Żeglowanie po pięknym archipelagu na pierwszym zwiastunie

Na rynku dominują oczywiście molochy AAA, ze strzelankami na czele. W branży nadal znajduje się wiele miejsca dla nietuzinkowych produkcji. Jedną z nich może się okazać Windbound.

Winbdound opowiada o perypetiach pewnej kobiety, której statek rozbił się na bezludnej wyspie. W tej survivalowej produkcji będziemy walczyć o przetrwanie na gorącym skrawku lądu - tworząc narzędzia, szukając wody i pożywienia i tworząc dla siebie schronienie.  

Najciekawszym motywem będzie żegluga między kolejnymi wyspami archipelagu. W Windbound stworzymy coraz większe i lepsze łodzie. Im doskonalsza będzie jednostka, tym dalej dopłyniemy, odblokowując jednocześnie coraz dalsze zakątki świata gry. Każda z odkrywanych wysp skrywa inne sekrety i stanowi dom dla innych stworów, z którymi się zmierzymy i na które zapolujemy.

Deep Silver zaprezentowało dzisiaj zwiastun Windbound i trzeba powiedzieć, że wygląda to całkiem obiecująco. Windbound trafi na rynek już 28 sierpnia 2020 roku - równocześnie na PS4, XOne, PC i Switch.

Warto również sprawdzić:

Tagi: indie pc ps4 switch windbound xone