Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2020 17:12
Gears Tactics
800V

Gears Tactics na rozgrywce. Szykuje się uczta dla fanów serii XCOM

W Sieci wylądował nowy fragment rozgrywki z Gears Tactics, który potwierdza bardzo wysoką jakość tytułu. Microsoft szykuje produkcję dla wszystkich wiernych fanów serii XCOM i miłośników Gears of War.

W 2020 roku nie zabraknie interesujących gier, a jedną z ciekawych propozycji jest Gears Tactics. Na papierze wygląda to jako typowe połączenie uniwersum Gears of War z serią XCOM i dzisiaj możemy spojrzeć na dłuższy gameplay, który wygląda bardzo pozytywnie.

Twórcy z Splash Damage są wspomagani przez The Coalition i oba zespoły wspólnymi siłami chcą zapewnią zupełnie nową opowieść w serii Gears of War dbając jednocześnie o odpowiednie odświeżenie rozgrywki – w zasadzie jest to Gears XCOM.

Moje dokładne wrażenia z gry znajdziecie na portalu już wkrótce, a dzisiaj mogę jedynie wspomnieć – nie wierzyłem, że tak dobrze może to wyglądać, ale autorom udało się zadbać o najważniejsze cechy Gearsów i upiększyli je przez taktyczną rozgrywkę. Jako fan obu serii – jestem oczarowany, jak dobrze to wszystko wygląda.

Gears Tactics zadebiutuje wyłącznie na Xboksie One oraz komputerach osobistych, a premierę przewidziano na 28 kwietnia – zapamiętajcie tę datę.

Sprawdźcie kolejne informacje o serii Gears of War:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gears Tactics microsoft The Coalition