Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2020 18:03
Defending Jacob
456V

Defending Jacob na zwiastunie. Chris Evans w produkcji Apple

Apple nie obładowało Apple TV+ setką produkcji na start, ale każda kolejna opowieść debiutująca na serwerach usługi prezentuje przynajmniej niezłą jakość. Firma właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun z „Defending Jacob” i produkcja z Chrisem Evansem w roli głównej wygląda intrygująco.

„Defending Jacob” to najnowszy mini-serial Apple przygotowany na podstawie bestsellerowej powieści z 2012 roku o tym samym tytule. Historia jest prezentowana jako porywający thriller, w którym dobrze poznamy asystenta prokuratora okręgowego – jego syn zostaje oskarżony o morderstwo. Andy Barber musi w tej sytuacji dokonać wyboru – będzie dalej stał na straży sprawiedliwości lub skupi się na bezwarunkowej miłości do syna.

 W roli głównej występuje Chris Evans, który w 2019 roku odwiesił strój Kapitana Ameryki i zamierza teraz zajmować się innymi produkcjami. W produkcji zobaczymy także między innymi Michelle Dockery („The Gentlemen”, „Downton Abbey”, „The Sense of an Ending”) oraz Jaedena Martella (“To”, “To 2”, “Knives Out”).

Obsada wygląda solidnie, pierwszy zwiastun zapowiada kawał intrygującej historii i przynajmniej na papierze – „Defending Jacob” może zainteresować. To kolejna opowieść szykowana przez Apple, która może skłonić do zainwestowania w Apple TV+.

„Defending Jacob” zadebiutuje 24 kwietnia.

Sprawdźcie nasze publikacje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: apple apple tv+ Defending Jacob zwiastun