Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2020 14:07
Death Stranding Photo Mode PS4
311V

Death Stranding wkrótce otrzyma Photo Mode na PS4

Prośby graczy zostały wysłuchane. Death Stranding w wersji na PS4 otrzyma aktualizację, która pozwoli graczom korzystać z rozbudowanego Photo Mode stworzonego pierwotnie dla nowych odkrywców zniszczonej Ameryki w wersji na PC. Hideo Kojima potwierdził pozytywną wiadomość.

Gracze na PS4 wciąż odkrywają zniszczoną Amerykę, ale posiadacze gry w wersji na konsolę Sony mogli czuć pewne rozczarowanie – od premiery fani prosili Hideo Kojimę o stworzenie trybu dla fotografów, a Photo Mode został ujawniony wraz z wersją na PC. Pierwotnie to właśnie ten element miał zachęcać klientów do sięgnięcia po nowe wydanie.

Sympatycy Japończyka od kilku tygodni zasypywali Kojimę prośbami o Photo Mode także na PS4 i twórca wrócił dzisiaj z pozytywną wiadomością – deweloperzy dbają o ostatnie testy i jeszcze pod koniec miesiąca ma zadebiutować aktualizacja, która będzie zawierać nową funkcję w wersji na PlayStation 4.

Na konsoli Sony otrzymamy dostęp do wszystkich wcześniej ujawnionych funkcji – bez problemu ustawimy kadr, zadbamy o odpowiedni filtr lub pobawimy się licznymi suwakami, by przygotować odpowiednie zdjęcie. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy, którzy wciąż przemierzają świat Kojimy i otrzymają teraz w swoje łapy rozbudowaną zabawkę. Akurat w Death Stranding nie brakuje pięknych miejsc do fotografowania.    

Warto przeczytać:

Źródło: Hideo Kojima

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment