Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.03.2020 16:30
Ghost in the Shell: SAC_2045 nowy zwiastun
687V

Ghost in the Shell: SAC_2045 na ostatecznym zwiastunie. Netflix wciąż krytykowany przez fanów oryginału

Wiele wskazuje na to, że nadchodząca adaptacja Ghost in the Shell od Netflixa może być jednym z pierwszych, głośniejszych niewypałów ze strony platformy.

"Ghost in the Shell: SAC_2045" to animacja od Netflix, która trafi na platformę już w kwietniu. Serwis otrzymał licencję na przygotowanie własnej historii w uniwersum i wiele wskazuje na to, że ta jest gotowa do premiery. Wiele jednak wskazuje na to, że może to być duże potknięcie dla twórców. 

Już przy okazji pierwszego zwiastuna, dało się słyszeć głosy o tym, iż wszystko wygląda, jak wyjątkowo niskobudżetowa produkcja. Fani oryginalnego anime są wściekli, że tak kultowy projekt traktowany jest w "niegodny" sposób i nie szczędzą w słowach kierowanych do Netflixa. 

Dziś do Internetu trafił nowy, finalny zwiastun serialu. I, bez zaskoczeń, krytyka trwa nadal- odnoszę wręcz wrażenie, że urosła jeszcze bardziej. W zasadzie ciężko się temu dziwić, wizualnie projekt dalej wygląda tak samo- wciąż przypomina plastikową parodię, której grupę odbiorców bardzo ciężko określić. Sprawdźcie sami:

Rzuć okiem także na:

Źródło: YouTube

Tagi: animacja Ghost in the Shell: SAC_2045 Netflix zwiastun