Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.03.2020 12:15
Sonic the Hedgehog w cyfrowej dystrybucji
876V

Sonic the Hedgehog błyskawicznie trafi do sprzedaży. Kolejny film z przyspieszoną cyfrową premierą

Kolejne studio reaguje na trwającą pandemię koronawirusa. Paramount Pictures przekazało, że "Sonic the Hedgehog" trafi do cyfrowej sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.  

"Sonic: The Hedgehog" już przy pierwszych zapowiedziach zapadł w pamięć wielu widzom. Szum, jaki wywołała komiczna, pierwotna forma Jeża, mógł wpłynąć na zainteresowanie widzów. Dziś wiemy już, że produkcja okazała się ponadprzeciętnie dobra i zarobiła wyjątkowo dużo. Zdecydowanie warto odbyć mały seans. 

I jeśli nie zdążyliście odwiedzić kin, aby go zobaczyć, to już niedługo może nadarzyć się ku temu świetna okazja. Jak donosi serwis Variety, film znacząco przyspiesza swoją premierę w cyfrowej dystrybucji i trafi do chętnych nabywców jeszcze w tym miesiącu. Błyskawiczna reakcja na realia świata w obliczu pandemii. 

Paramount Pictures przekazało wczoraj, że produkcja będzie do kupienia już od 31 marca, a więc zaledwie 46 dni po kinowej premierze. Nie jest to bynajmniej pierwszy taki przypadek, albowiem podobne drogi obrały Lionsgate, Sony, Universal, STX Films, a nawet Warner Bros. i Disney.

Wczoraj informowaliśmy Was, że podobne drogi obierają "Onward" i "W lesie dziś nie zaśnie nikt”. I choć oba trafiły na streaming, to jest to pewna strategia walki z aktualnie panującą sytuacją, która powoduje zamknięcie kin. Na ten moment należy spodziewać się, iż kolejne produkcje pójdą podobnymi ścieżkami

Przeczytaj kilka z naszych ostatnich recenzji:

Źródło: https://variety.com/2020/film/box-office/sonic-the-hedgehog-early-release-digital-1203540512/

Tagi: paramount pictures sonic Sonic the Hedgehog