Iza Łęcka Iza Łęcka 20.03.2020 07:30
The Last of Us 2 Ellie
2649V

The Last of Us 2 najwidoczniej nie zostanie opóźnione. Naughty Dog odlicza do premiery

Naughty Dog coraz śmielej nawiązuje kontakt z graczami przygotowując ich na premierę The Last of Us 2. Twórcy są pewni swego i rozpoczęli odliczanie do debiutu nowej przygody Ellie.

Gdyby Naughty Dog zakończyło prace nad The Last of Us: Part II w pierwotnym terminie, już dzisiaj wielu graczy dogłębnie poznałoby historię Ellie – zgodnie z pierwszymi założeniami, gra miała trafić na rynek pod koniec lutego. Twórcy postanowili przełożyć debiut, by móc dopracować produkcję i ponownie w świecie dotkniętym przez tajemniczą infekcję zanurzymy się 29 maja.

Naughty Dog najwidoczniej jest pewne premiery. Twórcy odliczają do maja i dają jasny sygnał – opowieść tym razem nie zaliczy opóźnienia. Nadal nie ogłoszono zakończenia wszystkich prac nad produkcją, ale wydaje się to kwestią tygodni – autorzy od kilku dni coraz intensywniej działają w mediach społecznościowych, pokazując nawet fragmenty rozgrywki.

Sony powinno wkrótce rozpocząć kampanię marketingową, która jednak ze względu na pandemię koronawirusa nie będzie zwyczajna. Wydawca nie może tym razem liczyć na przygotowanie okazałego wydarzenia dla redakcji z całego świata – najpewniej zamiast licznych zapowiedzi możemy się spodziewać przygotowanej przez deweloperów rozgrywki.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z The Last of Us 2:

Źródło: Naughty Dog

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II