Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.03.2020 12:48
Final Fantasy VII Remake
824V

Final Fantasy VII Remake reklamowane w telewizji. Zobaczcie efektowne klipy

Zbliżamy się do premiery Final Fantasy VII Remake. Niestety wygląda na to, że nie wszystko pójdzie tak jak chciałoby tego Square Enix. Firma już teraz informuje o możliwych opóźnieniach w dostawach pudełkowych wydań gry.

Już wczoraj Square Enix informował, że z dostępnością pudełek z Final Fantasy VII Remake mogą wystąpić pewne problemy. Wszystko w związku z pogłębiającymi się problemami z działaniem transportu i sklepów - w wielu krajach doszło do znacznego ograniczenia handlu oraz do wzmożonych kontroli na granicach. Już jutro (20 marca) Square Enix wyda kolejny komunikat dotyczący dostępności pudełek z Final Fantasy VII Reamake.

Nie przeszkadza to wszystko Square Enix w akcji promocyjnej Final Fantasy VII Remake. W japońskiej telewizji właśnie rozpoczęto emisje krótkich spotów reklamowych nadciągającego RPG-a, który wg planu ma trafić na rynek już 10 kwietnia 2020 r. 

W poniższych reklamach gry zawarto spoilery. Jeśli nie graliście jeszcze w oryginalne wydanie FFVII z 1997 roku, to warto mieć to na uwadze.

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix