Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 12.03.2012 20:33
Sony planuje więcej audycji typu Game Heaven
462V

Sony planuje więcej audycji typu Game Heaven

Zeszłotygodniowe Game Heaven, którego celem było przekazanie informacji o nowych grach powstających na PS Vita, zostało przyjęte bardzo chłodno, lecz Sony zapewnia, że wyciągnie z tej lekcji wnioski na przyszłość.

xxxxx

Game Heaven, eufemistycznie rzecz ujmując, nie porwało osób zainteresowanych PS Vitą. Na blogu działającym w ramach oficjalnego japońskiego serwisu PlayStation pojawiło się po fakcie mnóstwo negatywnych komentarzy, a filmy zamieszczone na YouTube były minusowane na potęgę po publikacji. Przyczyną tego odzewu była najprawdopodobniej wyjątkowa lakoniczność ujawnionych informacji, skupiających się albo na grach już zapowiedzianych, albo będących w powijakach (Phantasy Star Online 2, nowa gra Keijiego Inafune, nowe Super Robot Wars czy wspólny projekt Sony i Kadokawa).

 

 

Zamieszanie skomentował dziś Hiroshi Kawano (na zdjęciu), pełniący funkcję szefa japońskiego oddziału Sony Computer Entertainment. We wpisie zamieszczonym na blogu zapewnił, iż w firmie zapoznano się z surową krytyką i na jej podstawie zostaną wyciągnięte wnioski na przyszłość. Zapowiedział tym samym dalsze przedsięwzięcia w stylu Game Heaven i prosił by wyczekiwać rezultatów. Kawano wyraził też swoje zdanie o decyzji umieszczenia filmów na YouTube, co w jego opinii pozwala łatwiej zebrać odzew graczy. W podobnym kontekście wspomniał o Facebooku.  

Tagi: playstation vita