Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2020 17:34
Assassin's Creed: Odyssey
1261V

Assassin's Creed Odyssey do wypróbowania za darmo. Ubisoft zaprasza na darmowy weekend

Ubisoft zaprasza zainteresowanych na darmowy weekend z Assassin's Creed Odyssey. Gracze mogą sprawdzić produkcję francuskiej korporacji. Jest to dobry moment na zapoznanie się z najnowszą odsłoną uznanej serii.

Assassin's Creed: Odyssey trafił na rynek w 2018 roku i gra zebrała oceny na poziomie 83-87%. Od czasu premiery czekamy na nową część, która według plotek zaprowadzi graczy w sam środek mitologii nordyckiej. Na szczegóły nowej części musimy zaczekać prawdopodobnie do czerwca, ale w najbliższy weekend nie musicie się nudzić.

Ubisoft zaprasza graczy na Darmowy Weekend w Assassin's Creed Odyssey – od 19 do 22 marca na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych zapoznacie się z pełną wersją tytułu.

„Akcja Assassin's Creed Odyssey rozgrywa się w starożytnej Grecji podczas Złotej Ery Aten, pośród jednego z najgroźniejszych konfliktów w historii - wojny peloponeskiej. Grając jako Alexios lub Kassandra, gracze wyruszą w epicką podróż podczas której odkryją prawdę o swojej tajemniczej przeszłości i staną się legendarnymi greckimi bohaterami.”

Twórcy podkreślają, że podczas darmowego weekendu otrzymacie dostęp do pełnej wersji gry, a jeśli zdecydujecie się na zakup gry, to oczywiście postęp zostanie przeniesiony. Grając w Assassin's Creed Odyssey podczas Darmowego Weekendu, wszyscy gracze odblokują rzymski zestaw Ezio za pośrednictwem Ubisoft Club.

Już dziś gracze mogą rozpocząć wstępne pobieranie Assassin's Creed Odyssey na PlayStation 4 i Uplay.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft