Roger Żochowski Roger Żochowski 12.03.2012 17:01
Mass Effect 3 ogromnym sukcesem w Polsce!
1114V

Mass Effect 3 ogromnym sukcesem w Polsce!

Wiemy już, że Mass Effect 3 sprzedało się świetnie w Ameryce, i że do sklepów rozesłano ponad 3 miliony egzemplarzy gry. A jak gra poradziła sobie na naszym podwórku? EA podzieliło się z nami dobrą nowiną - i specjalnym trailerem na tę okazję.

xxxxx

 

NOTATKA PRASOWA: Informacje napływające ze świata nie pozostawiają wątpliwości – Mass Effect 3 to obecnie nie tylko jedna z najwyżej ocenianych gier ostatnich lat, ale również pierwsza prawdziwie blockbusterowa premiera roku 2012 roku. Nie inaczej jest również w naszym kraju, gdzie najnowsza gra studia BioWare, twórców m.in. Star Wars: Knights of the Old Republic oraz Dragon Age, w pierwszych dniach sprzedaży osiągnęła wynik trzykrotnie lepszy, niż uzyskany w 2010 r. przez Mass Effect 2. Rezultat osiągnięty przez Mass Effect 3 (20 tysięcy Polaków sięgnęło po grę w pierwszym tygodniu sprzedaży) stanowi aż połowę wyniku, jaki na otwarcie osiągnęły takie przeboje, jak Battlefield 3, czy FIFA 12 – najlepiej sprzedające się gry ostatnich miesięcy.
 


W ślad za imponującymi wynikami sprzedaży idą bardzo wysokie oceny i słowa uznania ze strony rodzimych mediów.
 
Jest to dzieło, które mogę polecić każdemu bez wyjątku.
Gry-Online.pl, ocena: 9.5/10
 
Oto jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat. I świetna strzelanina w kosmicznych klimatach. I doskonały interaktywny film. Oto Mass Effect.
PSX Extreme, ocena: 9/10

Fani uniwersum powinni przygotować się na epicki finał wspaniałej trylogii.
NEO Plus, ocena: 9/10

Epicka i hollywoodzka, a przy tym jak nigdy dojrzała.
Gram.pl, ocena: 8.5/10

Mogę śmiało stwierdzić, że rynek gier dostał kosmiczną trylogię na miarę Gwiezdnych Wojen.
Gamezilla.pl, ocena: 8.5/10

Fabuła wgniata w fotel epickim charakterem i widowiskowymi scenami, w jakich bierzemy udział.
CDAction.pl, ocena: 9/10

 
Tak duże zainteresowanie ze strony konsumentów to dowód wielkiego uznania, za które w imieniu całego zespołu Electronic Arts Polska oraz BioWare pragniemy serdecznie podziękować.
 

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż Mass Effect 3 dostępny jest w sprzedaży również na platformie Origin, gdzie w dalszym ciągu, przez 24 godziny na dobę, dostępna jest Cyfrowa Edycja Specjalna (wersja PC).
 
Po więcej informacji na temat gry zapraszamy pod adres www.bioworld.ea.pl.
 

Tagi: Electronic Arts mass effect 3 polska