Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2020 20:17
The Hunt
2019V

Universal Pictures nie czeka na kina. Wytwórnia wrzuca filmy do cyfrowej dystrybucji

Universal Pictures nie zamierza czekać na rozwój sytuacji z koronawirusem. Wytwórnia postanowiła wrzucić wszystkie swoje nadciągające filmy do cyfrowej dystrybucji. Widzowie zobaczą najnowsze premiery za pomocą cyfrowej dystrybucji.

Kina na całym świecie są zamknięte, więc wytwórnie tracą miliony. Firmy nie mogą publikować swoich nowych produkcji, ale tylko nieliczni mogli spodziewać się takiego ruchu – Universal Pictures zdecydowało się na premierę wszystkich filmów w cyfrowej dystrybucji.

Universal Pictures postanowiło nie czekać na kina i od najbliższego piątku widzowie otrzymają możliwość wykupienia cyfrowych wersji trzech produkcji:

  • „The Hunt” (polska premiera 11 marca)
  • „The Invisible Man” (polska premiera 6 marca)
  • „Emma” (polska premiera 28 lutego)

Tak naprawdę tylko „The Hunt” nie miały jeszcze swojej premier, jednak „The Invisible Man” oraz „Emma” nadal znajdowały się na listach dostępnych produkcji. „Trolls World Tour” (polska premiera 29 maja) będzie dostępny w cyfrze od 10 kwietnia, czyli w dniu światowej premiery. Widzowie otrzymają możliwość zapłacenia 19,99 dolarów (w USA), by zobaczyć produkcje – wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły dotyczące udostępnienia filmów w Europie.

Nikt tak naprawdę nie wie, kiedy problemy z koronawirusem zostaną opanowane, więc bardzo możliwe, że na podobny ruch zdecydują się kolejne wytwórnie.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.polygon.com/2020/3/16/21182138/universal-pictures-trolls-world-tour-invisible-man-hunt-rent-digital-release-dates-coronavirus

Tagi: emma the hunty The Invisible Man universal universal pictures