Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2020 22:00
Rustler: Prologue zapowiedz
1933V

GTA w średniowieczu otrzyma darmowy prolog. Twórcy Rustler zapowiadają atrakcje

Udana kampania na Kickstarterze sprawiła, że twórcy Rustler chętnie przedstawią swoją grę nowym graczom. Studio pracuje nad darmowym prologiem, dzięki któremu wszyscy zainteresowani zapoznają się ze „średniowiecznym GTA”.

Rustler od pierwszej zapowiedzi jest określone jako „średniowieczne GTA”. Twórcy pozwolą graczom kraść konie, wypełniać misję i poznawać ciekawą historię umiejscowioną w pięknej krainie. Twórcy chcą zaoferować „rozgrywkę w stylu GTA 2” i już wkrótce wszyscy zainteresowani otrzymają szansę sprawdzenia propozycji.

Deweloperzy właśnie zapowiedzieli Rustler: Prologue, który będzie fabularnym wstępem do głównej historii – zespół zadba o niezależną, krótką opowieść z własnym początkiem i zakończeniem. Gracze wcielą się w biednego chłopa i zajmą się wypełnianiem zadań.

W Rustler: Prologue otrzymamy możliwość uczestniczenia w walkach – zespół zapewni system pojedynków z głównej gry, więc wycinek pozwoli nam opanować sztukę władania mieczem. Fragment zaoferuje główny wątek, 10 misji pobocznych i 3 mini-gry.

Darmowy prolog wkrótce trafi do zainteresowanych, a teraz możemy sprawdzić najnowszy zwiastun – trzeba przyznać, że całość ma swój urokliwy klimat.

Sprawdźcie kolejne wiadomości o Rustler:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: demo Rustler Rustler: Prolog zapowiedź