Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2020 08:01
Resident Evil 3
2118V

W Resident Evil 3 zagramy prawdopodobnie w tym tygodniu. Nadciąga demo przerażającej historii

Capcom w połowie ubiegłego miesiąca zapowiedział wersję demonstracyjną Resident Evil 3. Gra zadebiutuje na początku kwietnia, dlatego też nadchodzi najwyższy czas, by sprawdzić jakie atrakcje zostały przygotowane przez japońskich deweloperów. Demo powinno trafić na rynek pod koniec tygodnia.

Resident Evil 3 wydaje się kolejnym pewniakiem w rękach Capcomu. Japońskie studio od kilku lat kontynuuje dobrą passę wrzucając na rynek kolejne produkcje odnoszące spektakularne sukcesy. Kolejną grą, która ma duże szansę podbić rynek jest Resident Evil 3 (2020).

AestheticGamer – informator, który zapowiedział prezentację Resident Evil 3 – uważa, że demo odświeżonej przygody zostanie udostępnione w najbliższy piątek. Capcom powinien wkrótce potwierdzić informacje i podać ostateczne szczegóły udostępnionego fragmentu.

Pierwsze Demo Resident Evil 2 otrzymało 30-minutowe ograniczenie czasowe i pozwoliło błąkać się po kilku lokacjach walcząc z kolejnymi zombiakami – twórcy zdecydowali się na nietypowy krok oferując tylko jedno podejście do historii. Gracze dość szybko znaleźli rozwiązanie ograniczenia i pozwolili sobie wielokrotnie sprawdzać RE2.

W sytuacji Resident Evil 3 możemy oczekiwać podobnych wrażeń, choć aktualnie deweloperzy nie zapowiadali, czy zdecydują się na podobne restrykcje – chętnym do zanurzenia się we fragmencie klimatycznej rozgrywki z zombiakami pozostaje więc tylko czekać na wszelkie konkrety.

Sprawdźcie inne informacje na temat tegorocznego Resident Evil 3:

Źródło: https://wccftech.com/resident-evil-3-remake-demo-march-20/

Tagi: Capcom demo re3 Resident Evil 3 (2020)