Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.03.2020 16:40
wasteland 3
432V

Wasteland 3. Data premiery Bety ujawniona

Twórcy Wasteland 3 uruchomią za trzy dni testy Beta, w których udział mogą wziąć osoby, które wspomogły twórców w czasie "Early Bird".

Wasteland 3 jest jedną z najciekawszych gier pierwszej połowy 2020 roku - zmierzający na komputery osobiste oraz konsole obecnej generacji izometryczny RPG jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń poznanych w Wasteland 2, drugiej części kultowej serii od InXile Entertainment. Do premiery pozostało jeszcze lekko ponad dwa miesiące - deweloperzy chcą wykorzystać ten czas na doszlifowanie produkcji. 

Gracze, którzy wsparli grę w "Early Bird" kwotą minimum 25 dolarów dostaną na swoje skrzynki e-mail klucze, który będzie aktywował wersję Beta Wasteland 3. Po otrzymaniu kodu będziecie musieli wpisać go na platformę Steam, a następnie pobrać grę w dniu 17 marca, kiedy to wystartuje wspomniana powyżej Beta.

Wersja Beta będzie zawierać kilka godzin rozgrywki z początku gry, czyli pierwsze obszary oraz postacie. Co ciekawe, gracze nie dostaną dostępu do mapy świata, ponieważ nie została ona jeszcze w pełni ukończona.

Warto zajrzeć na:

 

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Deep Silver Inxile Enterainment Wasteland 3