Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.03.2020 17:08
tell me why
538V

Tell Me Why. Na nowe epizody nie będziemy musieli czekać tyle ile w przypadku Life is Strange

Deweloperzy ze studia Dontnod Entertainment obiecują, że na nowe odcinki w Tell Me Why nie będziemy musieli czekać tyle ile w Life is Strange 2.

Studio Dontnod Entertainment jest znane graczom szczególnie poprzez świetnie przyjętą epizodyczną grę Life is Strange. Deweloperzy zajęli się produkcją kolejnego projektu skupiającego się na dojrzałej fabule, w której wybory mają duże znaczenie. Ich nową grą jest Tell Me Why, które ma zadebiutować jeszcze w tym roku na komputerach osobistych oraz konsolach Microsoftu - Xboksie One.

Life is Strange 2 było podzielone na parę epizodów, które wychodziły co parę miesięcy. Był to czas, w którym mogliśmy dzielić się z innymi graczami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi fabuły. Nie każdemu jednak spodobał się ten pomysł, co zauważyli dyrektorzy studia Dontnod Entertainment.

Dyrektor owej produkcji, Flotent Guillaume, oznajmił, a zarazem uspokoił fanów, że czas oczekiwania na kolejne epizody w Tell Me Why będzie dużo krótszy od tego w Life is Strange 2. Nadal będziemy musieli czekać na nowe odcinki, ale na pewno nie kilka miesięcy.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gameranx.com

Tagi: Dontnod Entertainment Microsoft Tell Me Why