Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.03.2020 10:15
Nier 10 lat
550V

NieR. Wydarzenia z okazji 10. urodzin ze szczegółami odnośnie do transmisji

Potwierdzono wreszcie datę oraz kilka szczegółów, na które czekało wielu fanów jednej z głośniejszych produkcji od Platinum Games. Wydarzenia z okazji 10. urodzin serii Nier jeszcze w marcu! 

Seria Nier jest na rynku branży od dekady, albowiem pierwsza gra debiutowała w 2010 roku. Przez minione lata marka doczekała się całej masy oddanych fanów, których liczba znacznie wzrosła przy okazji premiery NieR: Automata trzy lata temu. 

Z okazji 10. urodzin wystartują aż trzy transmisje internetowe traktujące o serii. Wszystkie o tej samej godzinie i tego samego dnia- dokładnie 29 marca o 16:00 naszego czasu. Co ciekawe, za dwa spośród nich (“NieR: Theatrical Orchestra 12020" oraz “Stage Play YoRHa Ver 1.3aa.”) przyjdzie nam zapłacić. Wymagać mają bowiem specjalnych biletów dostępu. 

Dla każdego, kto nie chce płacić, będzie miała miejsce alternatywna transmisja o wyjątkowo długim tytule: "Forced Talk Show for the NieR‘s 10th Anniversary Orchestra Concert, Stage Play, and Talk Show Broadcast", która odtwarzana będzie na platformie Niconico.

Co czeka nas podczas wydarzeń? Nie wiadomo, choć dużo mówi się o ewentualnym odświeżeniu pierwszej gry z serii, albo zapowiedzi kolejnej, zupełnie nowej produkcji. Czas pokaże!

Warto rzucić okiem także na:

Źródło: https://gamingbolt.com/nier-10th-anniversary-streams-set-for-march-29th

Tagi: Koei Tecmo NieR: Automata Nioh 2 Platinum Games Square Enix Team Ninja