Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2020 22:00
Soul Pixar
517V

Soul otrzymał pełny zwiastun. Disney i Pixar prezentują nową animację

Disney i Pixar przygotowują widzów na drugą animację stworzoną na 2020 rok. „Soul” to najnowsza historia, która właśnie została zaprezentowana na pełnym zwiastunie. Za tytuł odpowiada reżyser „W głowie się nie mieści”.

Pixar przyzwyczaił widzów do kreowania pięknych historii, więc na pewno nie zabraknie chętnych, by zobaczyć „Soul”. Premiera filmu animowanego została zaplanowana na 19 czerwca 2020 roku i tym razem poznamy historię nauczyciela muzyki, który marzy o zaprezentowaniu swoich zdolności w legendarnym nowojorskim klubie jazzowym.

Joe Gardner (główny bohater) przeniesie się z zatłoczonych ulic Nowego Jorku do „The Great Before”, czyli fantastycznego miejsca, gdzie wszystkie dusze otrzymują swoje osobowości, dziwactwa oraz zainteresowania – wszystko przed powrotem na Ziemię.

„Soul” ma odpowiedzieć na pytania – skąd bierze się nasza pasja, marzenia i zainteresowania? Twórcy zapewnią zwariowaną historię, która jednak podobnie jak inne filmy animowane Pixara będzie starał się podjąć kilka bardzo ważnych kwestii.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Disney Pixar Soul trailer zwiastun