Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2020 14:17
LEGO MARIO
1095V

Nintendo i LEGO pracują nad wspólnym projektem związanym z Mario. Zobaczcie zajawkę

Nintendo i LEGO szykują coś specjalnego dla fanów gier, którzy od czasu do czasu lubią poskładać kilka klocków. W Sieci wylądowała pierwsza zajawka zapowiadająca współpracę – bardzo możliwe, że obie korporacje pracują nad serią zabawek.

Klocki dla fanów Nintendo lub gra dla entuzjastów Mario? LEGO i Nintendo właśnie zapowiedziały projekt, którego pierwsza zajawka wygląda niczym figurka Mario z elementami LCD – na oczach, ustach i klatce piersiowej pojawiają się malutkie ekrany. Pełen pokaz odbędzie się pewnie jeszcze w tym tygodniu, ale jeśli miałbym obstawiać, to rzuciłbym groszem w specjalne zestawy klocków, które pozwolą graczom złożyć świat Mario lub po prostu skupić się na kilku dużych figurkach.

Jak wiadomo LEGO chętnie współpracuje z różnymi firmami – w swoim czasie bardzo popularne były zestawy przygotowane przez LEGO i Blizzarda. Gracze mogli złożyć postacie z Overwatch lub nawet zadbać o małe scenki.

W sumie można powiedzieć, że akurat ten segment wciąż nie jest odpowiednio wykorzystywany, bo na pewno znaleźliby się chętni na stworzenie większych budowli z bohaterami z między innymi The Last of Us czy też Uncharted.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Nintendo:

Źródło: Nintendo

Tagi: LEGO Mario teaser