Iza Łęcka Iza Łęcka 09.03.2020 07:00
Mortal Kombat 11 Spawn
1794V

Mortal Kombat 11 przywitał Spawna. Wojownik rozrywa na strzępy przeciwników

Na Mistrzostwach Świata Mortal Kombat 11 nie zabrakło prezentacji ostatniego wojownika z pierwszego Kombat Packa. Twórcy zapraszają do gry Spawna, którego umiejętności szczególnie powinny się spodobać fanom Scorpiona.

Final Kombat 2020 przyniósł wiele efektownych i widowiskowych pojedynków. Zwycięzcą całego turnieju okazał się SonicFox, który już wielokrotnie udowodnił, że potrafi radzić sobie z presją na międzynarodowych zmaganiach - tym razem nie mogło być inaczej.

Twórcy Mortal Kombat 11 jeszcze przed wydarzeniem zapowiedzieli, że podczas mistrzostw odbędzie się pokaz Spawna - Todd McFarlane otrzymał szansę wprowadzenia swojej postaci do świata NetherRealm Studios. Rysownik i scenarzysta komiksowy spełnił tym samym marzenia wielu graczy, którzy od dawna chcieli zobaczyć postać we współczesnej bijatyce z serii MK.

Spawn radzi sobie wyśmienicie w nowych warunkach – dzięki symbiotycznemu kostiumowi okalającemu jego ciało jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale i korzysta z łańcuchów zakończonych ostrzami, topora, broni palnej (szczególnie karabinów), miecza, piekielnej mocy, a nawet potrafi zniknąć. W rękach wprawionych graczy wojownik może okazać się zabójczą bronią. Na zwiastunie możemy także spojrzeć na niezwykle brutalne i charakterystyczne Fatality, które prezentuje rozbudowane możliwości wysłannika piekieł.

Spawn będzie dostępny w Mortal Kombat 11 od 17 marca w formie Wczesnego Dostępu, a pełna premiera została zaplanowana na 24 marca.

 Dla zainteresowanych - poniżej sprawdźcie także finał Final Kombat 2020 oraz wszystkie walki turnieju.

Finał:

Cały turniej:

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Spawn Warner Bros.