Iza Łęcka Iza Łęcka 03.03.2020 08:54
PS4 Slim Cover
1686V

PS4 otrzyma specjalną nakładkę z okazji premiery Final Fantasy VII Remake. Sony ujawniło odświeżony głośnik

Sony nie marnuje okazji, by zarobić na premierze Final Fantasy VII Remake. Właśnie ujawniono specjalną nakładkę na PlayStation 4 z motywem oczekiwanej produkcji.Gracze nie tylko będą mogli odświeżyć wygląd konsoli, ale również zakupić głośnik z logiem gry.

Japoński oddział Sony właśnie ujawnił zestaw, który wpadnie w oko sympatykom uniwersum Final Fantasy. Odświeżeniu uległ wygląd PS4, na którym znajduje się klimatyczna wygrawerowana grafika inspirowana Final Fantasy VII Remake. Nie będzie to jednak nowe wydanie konsoli Sony – zamiast tego gracze mogą nabyć nakładkę, którą można zamontować na standardowym modelu PlayStation 4.

Oferta nie jest standardowa, ale japońska korporacja najwidoczniej chce zadbać o wygląd już wydanych konsol – czy zatem będziemy mogli spodziewać się innych nakładek również w przypadku kolejnych wielkich premier? Rozwiązanie może okazać się interesujące dla graczy, którzy nie zamierzają kupować nowego PS4, ale chętnie odświeżą wygląd posiadanej konsoli.

Sony ujawniło także specjalny głośnik – od pewnego czasu promowane jest urządzenie, które nakłada się na szyję. Ma to zapewnić jak najpełniejsze doświadczenia podczas rozgrywki, w trakcie której gracz znajduje się w centrum wydarzeń. W przyszłości Sony ujawni także specjalny Walkman.

Nakładka Final Fantasy VII Remake Edition będzie dostępna w sklepie Sony od dzisiaj – klienci muszą przygotować około 4000 jenów (144 zł + podatek). Głośnik został wyceniony na 29 380 jenów (1064 zł + podatek). Nakładka zostanie dostarczona do graczy 10 kwietnia, a głośnik 20 marca.

PS4 Slim Cover Final Fantasy VII Remake 1

PS4 Slim Cover Final Fantasy VII Remake 2

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.jp.playstation.com/blog/detail/9395/20200303-ff7r.html

Tagi: Final Fantasy VII Remake ps4 Square Enix