redakcja PPE redakcja PPE 09.03.2012 10:12
Capcom Fight Club już dziś!
690V

Capcom Fight Club już dziś!

Jeżeli czekaliście na premierę Street Fighter X Tekken oraz turniej w ten tytuł, w którym Polska zmierzy się z Niemcami, to... oba wydarzenia już dzisiaj! Zajrzyjcie dalej - czekają nie tylko unikalne nagrody, ale także twórcy gry łamią sobie języki, aby zaprosić Was na to wydarzenie!

xxxxx

PREMIERA GRY STREET FIGHTER X TEKKEN

JUŻ DZIŚ!


Zapraszamy na granie i turnieje w multikinie Warszawa Ursynów dziś od 12.00!

 

09.03.2012, Warszawa 

 
Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Street Fighter X Tekken od dziś jest dostępna w sprzedaży na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 zgodnie z europejską premierą. W sklepach w całej Polsce można znaleźć edycje podstawową, natomiast edycje kolekcjonerskie są w ofercie sklepów muve.pl, ultima.pl, merlin.pl, wirtus.pl, gram.pl i grymel.pl. Jednocześnie informujemy, że wersje gry na PC i PS Vita zostały włączone do naszego planu wydawniczego - wersja na komputery osobiste będzie miała swoją premierę 11.05.2012 a wersja na PS Vita ukaże się w sklepach jesienią tego roku.
 
 
 
 
 
Z okazji premiery gry przygotowaliśmy wyjątkowe święto dla wszystkich fanów gier walki – Capcom Fight Club. Przez cały dzień, od południa, dla wszystkich uczestników będzie możliwość przetestowania na premierę najbardziej oczekiwanej bijatyki tego roku Street Fighter X Tekken na stanowiskach wyposażonych w konsole PlayStation 3. Zostaną przygotowane również stanowiska do gry w inne tytuły firmy Capcom, tj. Super Street Fighter IV: Arcade Edition ver. 2012 oraz Ultimate Marvel vs. Capcom 3. Na imprezie będą też stanowiska z PS Vita. Wstęp wolny!
 
 
W specjalnym materiale wideo na warszawski turniej zapraszają dwaj legendarni twórcy gier walki - Yoshinori Ono (ojciec gier spod szyldu Street Fighter) i Katsuhiro Harada (odpowiedzialny za serię Tekken):
 

 
Na imprezie odbędą się turnieje z unikatowymi nagrodami. Nagrody dla zwycięzców turniejów Capcom Fight Club opatrzy swoim autografem sam twórca Street Fightera - Yoshinori Ono. Zobacz jak Ono podpisuje edycję kolekcjonerską Street Fighter X Tekken (PS3) na zdjęciu poniżej. W każdym z trzech turniejów (Super Street Fighter IV: Arcade Edition, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 i Street Fighter X Tekken), najlepsi zawodnicy otrzymają zestawy bardzo atrakcyjnych, niedostępnych inaczej nagród.
 
Zdobywca pierwszego miejsca w każdym z turniejów otrzyma:
 
·         konsolę PlayStation 3,
 
·         edycję kolekcjonerską Street Fighter X Tekken (PS3) z autografem Yoshinori Ono,
 
·         kod zniżkowy o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie muve.pl,
 
·         roczną prenumeratę magazynu CD Action w przypadku turnieju Street Fighter X Tekken, półroczne w przypadku Ulitimate Marvel vs Capcom i Street Fighter IV: Arcade Edition.  
 
Zdobywca drugiego miejsca otrzyma:
 
·         edycję kolekcjonerską Street Fighter X Tekken (PS3) z autografem Yoshinori Ono,
 
·         kod zniżkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie muve.pl.
 
Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma:
 
·         grę Street Fighter X Tekken (PS3) z autografem Yoshinori Ono,
 
·         kod zniżkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie muve.pl
 
 
Dzisiaj, od godziny 12:00 do 17:00, co godzinę, odbywały się będą mini-turnieje eliminacyjne. Od godziny 18:00 do 20:00 odbędą się półfinały, które wyłonią finalistów grających o miejsca 1-4 na dużym ekranie kinowym według następującego planu:
 
·         20:10 - 21:00 finały Street Fighter IV: Arcade Edition,
 
·         21:10 - 22:00 finały Ultimate Marvel vs. Capcom 3,
 
·         22:10 - 23:00 finały Street Fighter X Tekken,  
 
·         PÓŁNOC - 00:15 mecz Polska X Niemcy w Street Fighter X Tekken.
 
 
 
 
WIELKI FINAŁ
 
Gwoździem i najważniejszą częścią imprezy będzie pojedynek Polska vs Niemcy, który odbędzie się dokładnie o północy z piątku na sobotę. Zwycięzca turnieju Street Fighter X Tekken zmierzy się ze zwycięzcą analogicznego turnieju w Niemczech. Wielki finał odbędzie się na dużym ekranie w sali kinowej. Jeśli przedstawiciel polskiej strony wygra finał Polska X Niemcy, otrzyma dodatkowy kod zniżkowy o wartości 500 zł. do wykorzystania w sklepie muve.pl. Na wszystkich widzów, którzy będą kibicować Polakowi w walce z Niemieckim konkurentem do samego końca imprezy czeka prawdziwy klejnot - konsola PlayStation 3 z autografem Yoshinori Ono. Zostanie ona rozlosowana wśród widowni zgromadzonej w sali kinowej. Jako nagrody dodatkowe rozlosowane zostaną również dwie półroczne prenumeraty CD Action, unikalna flaga z gry Street Fighter X Tekken oraz oficjalny Street Fighter X Tekken Arcade FStick PRO (PS3) firmy Mad Catz. Turnieje dla Graczy i relacje video poprowadzi Electronic Sports League (ESL) wraz z  Jakubem „Di” Dudkowskim, znanym z polskiej i międzynarodowej sceny bijatyk. 

Tagi: Capcom cenega polska street fighter x tekken Turniej