Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.02.2020 18:20
Hideo Kojima
845V

Hideo Kojima chce opowiedzieć o swojej nowej grze fanom w bliskiej przyszłości

Japoński deweloper, Hideo Kojima, oznajmił, że w bliskiej przyszłości opowie fanom o swojej nowej grze.

Zasłużony japoński deweloper, Hideo Kojima, oznajmił na swoim Twitterze, że już niebawem będzie omawiał swoją najnowszą grę, przy której pracuje od premiery Death Stranding. Japończyk bardzo często publikuje interesujące wpisy, które potem są analizowane przez zagorzałych fanów Kojimy - niestety, ale do tej pory nie udało się dotrzeć nad czym dokładnie pracuje deweloper.

Najwięcej przecieków sugeruje, że Hideo Kojima tworzy horror, który przestraszy każdego - jego poprzednie dzieło o tytule Silent Hills - P.T. zostało usunięte przez wydawcę, a sami wiemy, ile Japończyk włożył serca do owej, horrorowej produkcji. Z kolei inni podają, że Kojima pracuje nad kolejną odsłoną świetnie przyjętej grze Death Stranding. Warto w tym momencie przypomnieć, że Japończyk potwierdził w swoim poście na Instagramie udział Nicolasa Windinga Refna w swojej nowej grze - jak pamiętamy, Duńczyk wcielił się w dosyć ważną postać w najnowszej grze Kojimy.

Miejmy nadzieję, że Japończyk nie będzie chciał trzymać nas dłużej w niepewności - jego wpisy podgrzewają atmosferę przed oficjalnym zaprezentowaniem nowej produkcji, która z pewnością będzie wyróżniała się na tle innych gier.

Warto zajrzeć na:

Źródło: psu.com

Tagi: Hideo Kojima nowa gra