Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.02.2020 17:00
apex legends
855V

Apex Legends z nowym wydarzeniem i trybem Deja łup. Zdobędziemy warte uwagi nagrody

W Apex Legends już niebawem wystartuje nowe wydarzenie zatytułowane "przejęcie systemu" - do naszej dyspozycji zostanie oddany całkowicie nowy tryb i różne nagrody.

Wydawca Apex Legends zapowiedział dosyć obszerne wydarzenie, które zadebiutuje w popularnym battle royale'u od studia Respawn Entertainment. Event został zatytułowany jako "Przejęcie systemu", a w jego skład wejdzie ograniczono czasowo tryb "deja łup", przygotowana specjalna pod owe wydarzenie mapa, nowe przedmioty kosmetyczne oraz zestaw pamiątek dotyczący Octane'a.

Warto zwrócić uwagę na ograniczono czasowo tryb Deja łup - skupi się on na łupie, który będzie położony w tym samym miejscu przez cały dzień. Trasa samolotu oraz pozycje pierścienia także będą się powtarzać. Oznacza to, że w każdej rozgrywce dany loot będzie w tym samym miejscu, co ma urozmaicić rozgrywkę.

Respawn Entertainment przygotował także mapę nagród, w której będziemy odblokowywać różne przedmioty po zdobyciu nowych poziomów. Aby zdobywać nowe nagrody będziemy musieli wykonywać wyzwania, które oferują punkty dotyczące wydarzenia "Przejęcie systemu".

Event potrwa od 3 do 17 marca. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: ea.com.pl

Tagi: apex legends Electronic Arts Respawn Entertainment