Iza Łęcka Iza Łęcka 28.02.2020 11:41
InnerSpace
669V

InnerSpace za darmo. Epic Games zapowiada kolejne bezpłatne gry

InnerSpace jest dostępne za darmo, a Epic Games już zapowiedziało, że to nie koniec kolejnych bezpłatnych produkcji. Twórcy Fortnite'a do końca roku planują rozpieszczać graczy darmowymi tytułami.

Epic Games kontynuuje rozdawanie produkcji na PC. Firma zaprasza graczy na pobieranie InnerSpace – produkcja PolyKnight Games skupia się na eksploracji, która umożliwia poznanie świata otoczonego wodą. Premiera na komputerach osobistych odbyła się w 2018 roku, a tytuł zebrał noty na poziomie 65%.

InnerSpace za darmo

Epic Games potwierdziło także, że od 5 do 12 marca będziemy mogli zapisać na naszych cyfrowych kontach następne dwa tytuły. GoNNER to wymagająca platformówka z elementami gatunku roguelike, która oferuje codzienne wyzwania, generowany proceduralnie świat oraz wiele sekretów do odkrycia. Offworld Trading Company jest strategią ekonomiczną, za którą odpowiada główny projektant Civilization IV, Soren Johnson. Twórca umiejscowił wydarzenia na skolonizowanym Marsie, gdzie największe korporacje walczą o wpływy.

Następne tytuły zostaną przedstawione przez Epic Games w przyszłym tygodniu. Potwierdzono, że cały 2020 rok będzie czasem, kiedy to będą oferowane bezpłatne produkcje klientom Epic Games Store.

Sprawdźcie kolejne promocje:

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: epic games epic games store innerspace pc za darmo