Iza Łęcka Iza Łęcka 28.02.2020 10:22
Godfall PS5
941V

Godfall zostanie zaprezentowany wkrótce. Gracze mają nadzieję na szybki pokaz PS5

Twórcy Godfall już wkrótce chcą przedstawić produkcję szerokiej publiczności. Podczas panelu na PAX East padły słowa, które zwiastują szybką prezentację tytułu. Nadal nie mamy konkretów, ale część graczy ma nadzieję, że wkrótce usłyszymy o PS5.

Godfall zostało zaprezentowane na ubiegłorocznym The Game Awards i była to pierwsza, oficjalnie potwierdzona przez Sony gra zmierzająca na PS5. Twórcy na dobry początek pokazali tylko zwiastun i zapowiedzieli, że to japońska korporacja będzie przedstawiać produkcję – tytuł będzie dostępny w dniu premiery PlayStation 5.

Counterplay Games wczoraj poprowadziło swój panel na PAX East, podczas którego deweloperzy nie omieszkali mówić o grze – zapewniono, że Godfall trafi na rynek wraz z PS5. Brakowało szczegółów, ale przedstawiciel studia zapowiedział ważną wiadomość – pełen pokaz gry odbędzie się „naprawdę bardzo szybko” („really really soon”).

Informacja podsyciła oczekiwania graczy, którzy wierzą, że soczystej prezentacji Godfall możemy się spodziewać wraz z PlayStation 5. Brzmi to sensownie biorąc pod uwagę, że Sony zagwarantowało sobie konsolową ekskluzywność, jednak nadal brakuje konkretów. Counterplay Games wyraźnie czeka na ruch Sony.

Nie brakuje również plotek, według których wczoraj mieliśmy zobaczyć szczegółową prezentację Godfall, ale deweloperzy musieli zmienić plany ze względu na brak zapowiedzi PS5.

Sprawdźcie inne informacje o Godfall:

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/02/godfall_ps5_news_coming_really_really_soon

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall