Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.02.2020 17:55
Call of Duty
1152V

Call of Duty Warzone może zadebiutować w najbliższy wtorek. Gracze odkryli ciekawą notkę

Gracze odkryli interesującą notkę na nowej mapie w Call of Duty: Modern Warfare. Według niektórych osób, może ona sugerować datę premiery wyczekiwanego trybu battle royale.

Od paru dni wiemy, że deweloperzy odpowiadający za Call of Duty: Modern Warfare pracują nad trybem battle royale do swojej bestsellerowej gry. Twórcy pamiętają także o podstawowej wersji gry, do której stopniowo są wypuszczane aktualizacje - najnowsza z nich dodała mapę Bazaar, na której odkryto ciekawą informację.

Gracze znaleźli napis na beczce od wywożenia nieczystości, na której możemy zauważyć datę 03/03 (3 marzec) - może ona sugerować zarówno datę, w której ów przedmiot będzie trzeba opróżnić z nieczystości, lub jakąś ważną datę. Według niektórych osób, tryb battle royale może zostać załączony właśnie 3 marca - zgadzałoby się to również z informacjami od zasłużonego informatora Daniela Ahmeda, który powiedział w swoim wpisie, że w Call of Duty Warzone będzie mógł zagrać wkrótce.

Z kolei inne źródła podają, że wyczekiwany tryb trafi do naszej dyspozycji 10 marca. Do obu dat trzeba podchodzić z lekkim dystansem, lecz trzeba pamiętać, że twórcy gier bardzo często lubią teasować nową zawartość do swoich produkcji.

Warto przeczytać:

Źródło: PushSquare.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward