Iza Łęcka Iza Łęcka 26.02.2020 11:00
Ori Xbox Gameplay
1311V

Ori and The Will Of The Wisps wygląda cudownie. Xbox One i PC otrzymają piękny hit

Moon Studios jest gotowe na wielką premierę Ori and The Will Of The Wisps. Gra jest już gotowa, z tej okazji więc możemy prześledzić nowy gameplay. Tytuł zbiera pozytywne opinie, co śmiało daje nadzieję, że będzie to jedna z najważniejszych metroidvanii ostatnich lat.

Moon Studios w 2015 roku zapewniło Ori and the Blind Forest, które zostało niezwykle ciepło przyjęte przez branżę – gra otrzymała oceny na poziomie 88%. Twórcy długo pracowali nad kontynuacją, jednak wszystkie materiały oraz pierwsze opinie mediów upewniają o stworzeniu jeszcze lepszej gry i zapewnieniu oczekiwanego poziomu rozgrywki.

Odbyły się już ostatnie, przedpremierowe pokazy Ori and the Will of the Wisps, dzięki którym możemy prześledzić sam początek gry oraz spojrzeć na kilka dodatkowych scen – redakcje są pewne, że nadciąga jedna z najważniejszych metroidvanii ostatnich lat. Twórcy dopracowali gameplay i ponownie zachwycą płynną akcją.

Pełne wrażenia zostaną opublikowane dopiero na początku przyszłego miesiąca – Ori and The Will Of The Wisps będzie dostępny na Xboksie One i komputerach osobistych od 11 marca. Tytuł od premiery trafi także do Xbox Game Pass.

Warto dodać, że najnowszy Ori and the Will of the Wisps może być jedną z produkcji, która zadziała na Xboksie Series X w 120 klatkach na sekundę. Deweloperzy mają wielkie plany dotyczące wykorzystania dodatkowej mocy next-gena Microsoftu.

Sprawdźcie informacje związane z Microsoftem:

Źródło: YouTube.com

Tagi: microsoft Moon Studios Ori and the Will of the Wisps