PlayStation z oficjalnym TikTokiem. Sony otwiera się na młodych graczy

News
1676V
PlayStation z oficjalnym TikTokiem. Sony otwiera się na młodych graczy
Wojciech Gruszczyk | 25.02.2020, 21:30

PlayStation otworzyło oficjalne konto na TikToku. Gracze mogą liczyć na serię krótkich materiałów wideo, którymi firma będzie promować swoją markę oraz gry zmierzające na PS4 i PS5. Aktualnie możemy zobaczyć dwa posty.

Sony w połowie miesiąca zapowiedziało zamknięcie oficjalnego forum PlayStation. Gracze stracą dostęp do rozwijanego latami azylu, w którym zainteresowani mogli rozmawiać o sprzęcie Sony oraz grach zmierzających na kolejne konsole japońskiej korporacji.

Firma potwierdziła, że informacje będą publikowane na blogu oraz w mediach społecznościowych i kolejnym krokiem otwarcia się na fanów jest założenie TikToka. Portal jest w ostatnim czasie bardzo popularny wśród młodych odbiorców, więc najwidoczniej Sony chce trafić do kolejnego grona odbiorców.

Aktualnie PlayStation opublikowało dwa posty, które zobaczycie poniżej, ale możecie mieć pewność, że na TikToku firmy będą pojawiać się różne zajawki dotyczące nowinek technicznych z logiem PlayStation oraz nowych produkcji kreowanych na PS4 i PS5.

Korzystacie z TikToka?

 

@playstation

What have we done

♬ original sound - playstation

 

 

@playstation

Press ⭕️ to Rest. #deathstranding #fyp #foryou

♬ original sound - playstation

Sprawdźcie kolejne informacje związane z PS5 i nową generacją:

Źródło: https://www.gamesradar.com/playstation-has-a-tiktok-account-now-to-remind-you-that-youre-getting-old/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych