Iza Łęcka Iza Łęcka 25.02.2020 11:52
Netflix Polska
2783V

Netflix z nową funkcją. Polacy mogą sprawdzać najpopularniejsze filmy i seriale

Netflix wprowadza jeszcze jedną funkcję. Platforma pozwala na sprawdzanie popularności seriali oraz filmów. Stale aktualizowana lista ma pomóc w doborze nowych produkcji, które są chętnie oglądane przez widzów z tego samego kraju.

Netflix stale reaguje na potrzeby klientów –  już w ubiegłym tygodniu informowaliśmy naszą społeczność o nowych planach abonamentowych. Obecnie gigant streamingowy zaproponował nowość w postaci list najpopularniejszych produkcji, które pierwotnie już były testowane w kilku krajach.

Netflix prezentuje TOP 10

Netflix zaprezentował kolejną funkcję, która może zostać szczególnie dobrze przyjęta przez widzów mających problem z wybraniem treści do oglądania spośród tak ogromnego katalogu produkcji. Teraz w poszczególnych kategoriach znajdziecie zestawienia TOP 10 – są to najpopularniejsze produkcje, najpopularniejsze filmy i najpopularniejsze seriale.

Funkcja nie jest w żaden sposób rewolucyjna, jednak Netflix zamierza systematycznie (dziennie) aktualizować zestawienia, dzięki czemu każdego dnia otrzymamy szczegółowe dane dotyczące platformy w danym kraju. Funkcja pozwoli nie przeoczyć najciekawszych tytułów, które również docenili nasi rodacy. Listy zobaczycie przeglądając kolejne nowości.

Dzięki zestawieniom wiemy, że najpopularniejszą produkcją w Polsce jest „Jego ostatnie życzenie”, ale już serialem, który Polacy najchętniej oglądają jest najnowszy sezon „Narcos: Meksyk”. Wśród filmów na czele pojawia się kilka polskich historii – w tym „Kobiety mafii 2” Patryka Vegi.

Netflix najpopularniejsze 1

Netflix najpopularniejsze 2

Netflix najpopularniejsze 3

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://media.netflix.com/en/company-blog/see-whats-popular-on-netflix

Tagi: najpopularniejsze filmy najpopularniejsze seriale netflix netflix polska