Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.02.2020 16:30
Gran Turismo Sport aktualizacja
1636V

Gran Turismo Sport z darmową aktualizacją. Trzy nowe samochody już w przyszłym tygodniu

Twórcy z Polyphony Digital nie zapominają o swojej największej grze, a przyszły tydzień przyniesie kolejną, darmową aktualizację z tajemniczymi autami.

Popularność Gran Turismo Sport zdaje się nie spadać, a wręcz stale rosnąć. Twórcy doceniają wkład graczy i cały czas zasypują ich kolejnymi nowościami. Podobnie będzie teraz, albowiem w przyszłym tygodniu pojawi się w grze nowa aktualizacja.

Przyniesie ona aż trzy tajemnicze samochody, które Kaz Yamauchi przedstawił w swoim stylu- przyciemniając ich elementy charakterystyczny, a pozostawiając wyłącznie sylwetki. Fanom nie zajęło jednak długo, aby dość do tego, jakie pojazdy kryją się na obrazku. Są to:

  • Fiat 500
  • Nissan 180 SX
  • Aston Martin DBR 9

Warto tu także wspomnieć, iż społeczność dość sceptycznie podeszła do aktualizacji. Gracze narzekają pod wpisem, że musieli czekać aż 2 miesiące na nową aktualizację, która przyniosła "zaledwie trzy samochody". Trochę wyprzedzając zarzuty, sam twórca napisał we wpisie, że "tegoroczne aktualizacje będą skromne pod względem częstotliwości i głośności". 

Co to oznacza? Myślę, że wszyscy możemy się domyślać. Polyphony pracuje już nad tytułem, który pojawi się na PlayStation 5. Na ten moment pozostaje czekać, a wypróbowanie nowych wozów może doskonale w tym pomóc. 

Przeczytaj inne doniesienia na temat serii:

Źródło: Twitter

Tagi: Gran Turismo Sport polyphony digital Sony Interactive Entertainment