Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.02.2020 08:30
Naprzód z pierwszymi recenzjami
976V

Naprzód z pierwszymi ocenami. Nowy hit Pixara zapowiada się całkiem dobrze

Długo wyczekiwana animacja od studia Pixar, "Naprzód" zebrała pierwsze oceny od krytyków, którzy mogli obejrzeć dzieło przedpremierowo. 

"Naprzód" to zapowiadany od dawna film animowany, za który odpowiada Pixar. Film przedstawi niezwykle kolorowy, fantastyczny świat, w którym obserwować będziemy przygodę dwóch nastoletnich elfów- Iana oraz Barneya, którzy wyruszą w poszukiwaniu resztek magii. 

Produkcja zadebiutuje w kinach dopiero 6 marca 2020 roku, ale już teraz wielu recenzentów dostało możliwość przedpremierowego zapoznania się z produkcją. Oceny, jakie wystawili, pozwalają sądzić, że czeka nas przyjemny seans na poziomie, do którego przyzwyczaili nas twórcy z tego studia. 

Na platformie Rotten Tomatoes film zdobył aż 82% pozytywnych recenzji (40 osób wystawiło właśnie taką opinię, a 9 negatywną). Pośród 13 topowych krytyków znalazły się cztery złe opinie i 9 dobrych. Większość komentarzy głosi, że mamy do czynienia z niezwykle ciepłym filmem, którego największym mankamentem jest powolny rozwój akcji. 

Nieco gorzej prezentuje się wynik produkcji w serwisie MetaCritic. Tam zsumowano 24 recenzje, pośród których znalazło się 14 pozytywnych i 10 mieszanych, co dało średnią 62 punktów. Nikt nie ocenił filmu skrajnie negatywnie, co potwierdza trochę opinie z portalu wspomnianego w akapicie powyżej.

Już za jakiś czas będziecie mogli przeczytać naszą recenzję, a tymczasem dajcie znać, jak Wy zapatrujecie się na ten obraz. Zamierzacie wybrać się do kin? Dajcie znać w komentarzach

Interesujesz się filmami? Rzuć okiem na:

Tagi: Naprzód Onward recenzje Tom Holland