Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 19:28
Cybertruck Tesla Hot Wheels
737V

Cybertruck Tesli dla każdego. Hot Wheels ujawniło własną wersję samochodu

Elon Musk potwierdził już ponad pół miliona zamówionych Cybertrucków, a już wkrótce kolejne osoby będą mogły sięgnąć po futurystyczny samochód Tesli. Hot Wheels pokazało specjalne wydania auta i ta wersja będzie mogła trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Mattel nawiązał współpracę z Teslą, na mocy której powstaną dwa zdalnie sterowany samochody Hot Wheels. Obie maszyny trafiły do przedsprzedaży – pierwszy w skali 1:64 został wyceniony na 20$, a drugi w skali 1:10 to wydatek 400 dolarów. Zainteresowani już mogą składać zamówienia przedpremierowe i klienci powinni się śpieszyć, ponieważ producent zapowiedział, że będzie to limitowana przyjemność – po wyczerpaniu zapasów firma nie planuje przygotowania kolejnej partii.

Większa edycja (1:10) ma trafić w gust użytkowników, którzy potrafią korzystać ze zdalnie sterowanych maszyn – pojazd poradzi sobie w trudniejszych warunkach. Twórcy zadbają o pełne wsparcie świateł oraz dwa tryby jazdy (chill i sport). Zabawka identycznie jak auto Tesli posiada rampę do załadunku – użytkownicy mogą zdjąć nadwozie, by otrzymać dostęp do akumulatora i napędu. Mniejsza wersja (1:64) posiada standardowy rozmiar gadżetów Hot Wheels i również oferuje dwa tryby jazdy, jednak już znacznie mniej części. Tesla pomagała przy projektowaniu propozycji.

Poniżej możecie spojrzeć na dwa samochody:

Cybertruck Tesla Hot Wheels 1

Cybertruck Tesla Hot Wheels 2

Cybertruck Tesla Hot Wheels 3

Cybertruck Tesla Hot Wheels 4

Cybertruck Tesla Hot Wheels 5

Sprawdźcie kolejne informacje o Tesli:

Źródło: https://www.theverge.com/2020/2/21/21147004/hot-wheels-tesla-cybertruck-rc-car-remote-controlled-toy

Tagi: Cybertruck Elon Musk hot wheels tesla