Iza Łęcka Iza Łęcka 21.02.2020 12:35
South Park The Fractured But Whole promocja
855V

Seria South Park w świetnej cenie. Gry z rabatami do 90%

Przygody dzieciaków z miasteczka South Park trafiły do znakomitej promocji. Gracze mogą kupić dwie historie oraz zestaw dodatków w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie znalazły się South Park: The Stick of Truth oraz South Park: The Fractured But Whole.

Ubisoft w najbliższym miesiącach nie powinien zapowiedzieć kolejnych przygód z serii South Park, ale wydawca już miał okazję zaprezentować graczom dwie przeładowane humorem historie – South Park: Kijek Prawdy oraz South Park: The Fractured But Whole.

Opowieści z 2014 i 2017 roku zostały znacząco przecenione na Steamie – obie produkcje kupicie z rabatami sięgającymi już 90%. W ofercie znalazły się także dodatki do nowszej historii, a gracze, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w ekipie Kenny'ego i reszty, mogą sięgnąć po pakiet dwóch gier.

Seria South Park w promocji

Choć dwie gry zostały docenione zarówno przez graczy jak i dziennikarzy, Ubisoft nie potwierdził jeszcze, czy zamierza rozwijać to uniwersum oferując kolejną przygodę dzieciaków z South Park. Możemy mieć jednak pewność, że w najbliższych miesiącach nie zostanie zapewniona nowa historia– znamy już dokładne plany wydawcy na cały rok finansowy.

Sprawdźcie kolejne informacje o serii South Park:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/oferta-weekendowa-na-steamie-seria-south-park/

Tagi: promocja south park South Park: The Fractured but Whole south park: the stick of truth steam ubisoft