Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 18:40
Westworld  3
1141V

Westworld 3 na pełnym zwiastunie! HBO pokazuje swój hit

„Westworld” powraca i najnowszy zwiastun trzeciego sezonu wygląda naprawdę świetnie. HBO zmienia umiejscowienie wydarzeń i najnowszy trailer sprawi, że będziecie wyczekiwać na wielką premierę pierwszego odcinka. Zobaczcie materiał.

HBO opublikowało w końcu pełny zwiastun „Westworld 3”. Otrzymaliśmy prezentację, która zapowiada wydarzenia i przygotowuje widzów na wielki powrót tej wyjątkowej serii. HBO musi radzić sobie w świecie „bez Gry o tron” i akurat ta seria może sprawić, że wielu widzów przynajmniej na kilka tygodni zapomni o smokach.

Pierwszy sezon „Westworld” zadebiutował w październiku 2016 roku i na drugą historię czekaliśmy do kwietnia 2018 roku. Premiera trzeciej serii odbędzie się 15 marca, ale warto zauważyć, że najnowszy sezon otrzyma tylko osiem odcinków – wcześniej oglądaliśmy dwa razy po 10 epizodów.

Produkcja jest zdecydowanie jedną z najmocniejszych premier HBO na pierwsze miesiące 2020 roku. Firma ma na pewno w garści kilka ciekawych historii, które zobaczymy po czerwcu – jeśli jednak dotychczas z zapartym tchem oglądaliście poprzednie historie z „Westworld” to szykujcie się na więcej przyjemności. HBO wierzy w ten tytuł, więc możemy mieć nadzieję, że opowieść zaprezentuje bardzo wysoki poziom.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: HBO

Tagi: hbo trailer westworld westworld 3 zwiastun