Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 07.03.2012 17:05
GTA i Monster Hunter na Vicie
893V

GTA i Monster Hunter na Vicie

Nowa kieszonsola Sony aż prosi się o "małą" wersję GTA i kultowego w pewnych kręgach Monster Huntera. Jasne, można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że te pozycje pojawią się na Vicie prędzej czy później, ale to wciąż pobożne życzenia. Albo i nie, jeżeli jako pewnik potraktujemy gafę, jaką strzelił brytyjski sklep play.com. [EDIT]

xxxxx

 

Sklep w swojej ofercie zawiera możliwość przedpremierowego zamówienia m.in. takich perełek jak Grand Theft Auto: Vice City Nights, Monster Hunter Portable 3, Final Fantasy Type-0 HD i Tales Of Innocence R. Łowca potworków może być w jakiś sposób spowinowacony ze znamym z PSP Monster Hunter Portable 3rd, a Vice City Nights to wypisz, wymaluj spin-off rozgrywający się w realiach GTA Vice City, które wielu fanów postrzega jako opus magnum serii. Jedno jest pewne - Vita to wciąż osesek na rynku i przed nami jeszcze sporo świetnych tytułów (miejmy nadzieję). Nikt nie obraziłby się także na fakt ukazania się wymienionych wyżej gier. 

 

EDIT

Król jest nagi. Użytkownicy NeoGAF sprawdzili zawartość play.com i nie znaleźli wymienionych wyżej pozycji. Co więcej, zrzut fragmentu strony, który widzicie różni się kilkoma szczegółami od prawdziwej witryny sklepu - jest po prostu sfabrykowany. 

Tagi: