Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.02.2020 10:00
Wiedźmin 3 z nową aktualizacją
2453V

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch z nową aktualizacją? Cross-Save z PC i nowe opcje graficzne

Ostatnio informowaliśmy Was o możliwym zaprzestaniu prac nad dużą łatką do trzeciej części Wiedźmina na konsolę od Nintendo, dziś okazuje się, że ta mogła mieć swoją premierę, ale na ten moment tylko w... Korei! 

Kiedy początkowo ogłoszono, że Wiedźmin 3: Dziki Gon ma ukazać się na Nintendo Switch, wszyscy przecieraliśmy oczy ze zdumienia. I nie ma co się temu dziwić, nikt nie chciał wierzyć, że tak piękny tytuł może ukazać się na hybrydową konsolę... Aż do jej premiery! 

Dziś wiemy już, że jest to jeden z lepszych portów, jakie możemy ogrywać na urządzeniu od Nintendo. Co więcej, wiele wskazuje na to, że już niedługo możemy otrzymać całkiem dużą aktualizację, która znacząco wpłynie na doświadczenia graczy, czerpane z rozgrywki. 

Jeszcze kilka dni temu po Internecie krążyły informacje, jakoby wszelkie znamiona, zapowiadające wyczekiwany update, miały zniknąć. Saber Interactive, które odpowiada za wydanie gry na Nintendo Switch, mogło dać w ten sposób do zrozumienia, że nieprędko otrzymamy rzeczoną aktualizację

Wygląda jednak na to, że ta może pojawić się szybciej, niż myślimy. Patch okraszony numerem 3.6 miał zadebiutował w Korei, o czym napisano wczoraj na Reddicie. Oczywiście, nie jest to bynajmniej oficjalna informacja, a i bez problemu kwestionować można jej wartość, wszystko jest kwestią podejścia. 

Wracając, mówi się o tym, że najnowsza aktualizacja ma dodać aż osiem nowych ustawień graficznych:

  • Rozmycie;
  • Wyostrzenie;
  • Głębię pola;
  • Głębię ostrości dla scen w przerywnikach;
  • Aberrację chromatyczną;
  • Jakość wody;
  • Zakres widoczności zieleni;
  • Wygładzenie krawędzi.

wiedźmin aktualizacja 3.6

Oprócz tego, przekazano, jakoby gra miała otrzymać także funkcję wspólnego zapisu pomiędzy wersją na Nintendo Switch a wydaniami na platformach GOG oraz Steam. Byłaby to bez dwóch zdań niezwykle przydatna funkcja dla tych, którzy mają za sobą już kilka przejść samej produkcji. 

Inne informacje ze świata Wiedźmina:

Źródło: https://wccftech.com/witcher-3-switch-patch-3-6-cross-save-graphic-options/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon