Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2020 22:00
Warface
607V

Warface z cichą premierą na Nintendo Switchu. Gra dostępna w formie F2P

Twórcy Warface nie zapowiadali nowego wydania swojej bezpłatnej strzelanki, ale produkcja jest już dostępna w pierwszym kraju. Gracze mogą szykować się na dużą zawartość.

Warface przeżywa drugą młodość za sprawą wydania na konsole aktualnej generacji. W 2018 roku otrzymaliśmy zapowiedź, a po kilku tygodniach gra zadebiutowała na PlayStation 4 i Xboksach One. Twórcy zdecydowali się na model biznesowy free-2-play i stale rozwijają swoją strzelankę oferując liczne nowości.

Zespół jednocześnie pracował nad edycją przeznaczoną na Nintendo Switcha i port Warface wylądował już w Australii – w następnych dniach odbędzie się pewnie premiera w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Gra zajmuje 7,4GB i według deweloperów oferuje 50 map do trybu PVP, rywalizację PVE (kooperację z rajdami), ogromny arsenał oraz pięć unikalnych klas.

Fani strzelanek powinni ładować konsole, bo nie często na Nintendo Switchu mamy okazję grać w bezpłatne shootery. Jeśli wcześniej nie mieliście okazji – sprawdźcie pierwszy gameplay:

Sprawdźcie kolejne informacje o Warface:

Źródło: https://nintendoeverything.com/cryteks-free-to-play-online-first-person-shooter-warface-gets-surprise-release-on-switch/

Tagi: Crytek microsoft studios Warface