Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.02.2020 17:51
Marvel vs. Capcom Infinite
458V

Capcom szykuje nowe CapcomVS! Marvel wróci do współpracy z Japończykami?

Jeden z aktorów biorących udział w Devil May Cry V chlapnął na Twitterze parę słów za dużo i okazuje się, że Capcom szykuje nowe CapcomVS!

Ostatnia odsłona crossoverowych bijatyk Capcomu, pod nazwą Marvel vs. Capcom: Infinite okazała się być spektakularną porażką i dowodem na to, że Capcom musiał zmienić swoje podejście do tworzenia gier.

Na szczęście po takich hiciorach jak Monster Hunter World, Resident Evil 7, Devil May Cry V i remake RE 2 oraz RE 3 z czasów pierwszego PlayStation, możemy mieć pewność, że kolejne projekty Japończyków będą broniły się doskonałą jakością wykonania.

Znany fanom DMC z roli V, Brian Hanford chlapnął na swoim oficjalnym Twitterze, że jest niezwykle podekscytowany nową odsłoną cyklu Capcom VS, wskazując, że zobaczymy zarówno nowe jak i znane postacie. Po fiasku ostatniego MvC, całkiem możliwe jest to, że Marvel nie będzie chciał podjąć takiej współpracy po raz piąty.

Z drugiej zaś strony odbudowana reputacja Japończyków i nastawienie na wysoką jakość gier z logiem Marvela, możemy doczekać się sporej niespodzianki.

Warto przeczytać:

Tagi: Backbone Entertainment capcom Marvel vs. Capcom 2