Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 09:15
He-Man: Masters of the Universe: Revelation i Mark Hamill
1051V

He-Man: Masters of the Universe: Revelation. Mark Hamil w obsadzie kultowej animacji

Mark Hamill ma za sobą nie tylko świetne role aktorskie, ale także wiele angażów, jako głosy do postaci z animowanych produkcji. Wygląda na to, że usłyszymy go w kolejnej. 

Netflix bardzo dba o swój segment produkcji animowanych. Ogłoszono właśnie, że platforma zajmuje się właśnie pracami nad tworzeniem kontynuacji przygód w uniwersum kultowego He-Mana, którego najpewniej znacie, Drodzy Czytelnicy. Debiutowała ona w 1983 roku! 

Nadchodząca kontynuacja została zatytułowana "He-Man: Masters of the Universe: Revelation". Co ciekawe, nie będzie to bynajmniej restart serii, a zupełnie nowe przygody, które mają zamknąć wiele pozostałych, otwartych wątków. Za produkcję odpowie Mattel Television, a oprawa wizualna trafiła w ręce Powerhouse Animation (twórcy "Castlevanii"). 

My poznaliśmy dziś nazwiska aktorów, którzy użyczą swoich głosów kilku postaciom w serialu. Największym z nich jest bez wątpienia Mark Hamill, który przemówi jako Szkieletor. Usłyszymy także, między innymi, Chrisa Wooda w roli He-Mana, Lenę Headey jako Evil-Lyn i Griffina Newmana jako Orko. Całą obsadę możecie sprawdzić we wpisie, który pojawił się na Twitterze:

Więcej ogłoszeń z obozu Netflixa:

Źródło: Twitter

Tagi: He-Man mark hamill netflix Szkieletor