HBO Max ze świetną ramówką. Przyjaciele, Joker, South Park, Matrix, Batman i więcej

Filmy i seriale
2431V
HBO Max ze świetną ramówką. Przyjaciele, Joker, South Park, Matrix, Batman i więcej
Wojciech Gruszczyk | 14.02.2020, 22:30

HBO opublikował zwiastun prezentujący kilka dużych produkcji zmierzających do HBO Max. Warner Media zadbało o duże historie, które na pewno zainteresują szerokie grono odbiorców.

HBO Max wystartuje w maju i Warner Media postanowiło przypomnieć światu o usłudze. Firma opublikowała materiał, który potwierdza bardzo mocną ramówkę – na zwiastunie zobaczycie między innymi „Jokera”, „Przyjaciół”, „South Park” czy też „Batmana”. To dopiero początek rozbudowanej ramówki, która ma sprawić, że widzowie z wielką przyjemnością będą spędzać czas przed telewizorami oglądając produkcje przygotowane na wyłączność lub przejęte przez korporację.

Na serwerach HBO Max znajdziemy takie hity jak: „Biuro”, „Doktor Who”, „Dwóch i pół”, „Luther”, „Przyjaciele”, „South Park”, „Teoria wielkiego podrywu” czy też „Top Gear”, a są to wyłącznie produkcje wynajęte. Widzowie mogą liczyć na historie od całej grupy Warner Media, więc będą to filmy, seriale i dokumenty stworzone przez: Warner Bros., New Line, DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, truTV, The CW, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth czy też Looney Tunes.

Od premiery HBO Max zapewni 10000 godzin treści, a klienci zapłacą 14,99 dolarów na miesiąc. Niestety, nadal nie wiemy, czy HBO zamierza zapewnić swoją usługę w Polsce – jak wiadomo na terenie naszego kraju działa HBO GO, a w zasadzie HBO Max będzie rozbudowaną propozycją od Warner Media.

Szczegółowe informacje wraz z listą potwierdzonych produkcji HBO Max znajdziecie na naszym portalu.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych