Google Pixel 5 XL może odstraszyć wyglądem. Fatalny projekt szykowany przez giganta

Smartfony
1918V
Google Pixel 5 XL może odstraszyć wyglądem. Fatalny projekt szykowany przez giganta
Wojciech Gruszczyk | 14.02.2020, 18:37

Google dopiero za kilka miesięcy zaprezentuje nowe smartfony, ale już teraz trwają prace nad urządzeniem. W Sieci wylądował jeden z projektów Google Pixel 5 XL, który wygląda wprost fatalnie.

Google systematycznie rozwija markę Pixel oferując kolejne modele smartfonów i za kilka miesięcy korporacja ponownie zaprosi klientów na prezentację Google Pixel 5 i Google Pixel 5 XL. Firma od kilku miesięcy pracuje nad nowym sprzętem, jednak ponownie Google ma problemy z przeciekami – już teraz wyciekło zdjęcie prezentujące jeden z trzech projektów droższego urządzenia.

Dziennikarz Jon Prosser otrzymał w swoje ręce zdjęcie, które potwierdza fatalny wygląd głównego aparatu – producent nie tylko myśli o zastosowaniu trzech obiektywów na nietypowej wysepce, to jeszcze dorzuca na środek lampę doświetlającą. Całość wygląda niczym zdziwiona buzia.

Do pokazu Google Pixel 5 XL pozostało jeszcze sporo czasu, ale Google już w przypadku Google Pixela 4 miał ogromne problemy z przeciekami – w zasadzie przed samą konferencją znaliśmy wygląd, specyfikację oraz funkcję. Podobnie zresztą jak Samsung w przypadku modelu Galaxy S20 oraz Galaxy Z Flip, a Apple w sytuacji iPhone'a 11.

Co sądzicie o zaprezentowanym modelu?

Google Pixel 5 XL projekt

Sprawdźcie szczegóły innych smartfonów:

Źródło: https://www.gizmochina.com/2020/02/14/first-google-pixel-5-render-is-here-it-has-an-ugly-camera-bump/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych