Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.02.2020 13:01
Apotheosis Skyrim
1048V

Apotheosis zadebiutuje w 2020 r. Ogromna fanowska kampania do Skyrim z nową prezentacją

Bethesda obecnie inwestuje głównie w rozwój The Elder Scrolls Online (firma zapowiedziała ostatnio wielkie rozszerzenie Greymoor), ale fani cały czas wspierają modami Skyrim. Zbliżamy się po wielu latach oczekiwania do premiery ogromnego projektu Apotheosis.

Autorzy gigantycznego moda Apotheosis ogłosili, że kończą już prace nad swoim ambitnym projektem. Apotheosis ma zostać opublikowane za darmo dla społeczności fanów Skyrim w 2020 roku.

Wiadomo, że w modzie Apotheosis, który ma rozmiary dużej kampanii, przemierzymy 16 królestw-sfer Oblivionu, czyli demonicznego wymiaru uniwersum The Elder Scrolls. Zwiedzimy też tajemniczy obszar Dreamsleeve. Wiadomo, że oprócz wielu nowych atrakcji w Apotheosis nie zabraknie świeżych wrogów, bossów i oczywiście masy nowych misji. Mod do The Elder Scrolls V: Skyrim będzie w pełni udźwiękowiony - wszystkie konwersacje okraszono dubbingiem.

Zwiastun moda, na który czekamy od 4 lat, znajdziecie poniżej. Niestety autorzy nie podali jeszcze dokładnego terminu premiery, ale pewne jest przynajmniej, że w Apotheosis zagramy jeszcze w tym roku.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls V: Skyrim