redakcja PPE redakcja PPE 06.03.2012 16:34
Czy jesteś tak dobry jak Nathan Drake?
1320V

Czy jesteś tak dobry jak Nathan Drake?

Jeżeli jesteś fanem serii Uncharted, zapewne nie raz marzyłeś, aby przeżyć jego przygody. Cóż.... od jutra Naughty Dog i SCEP dadzą Ci taką możliwość! Zobacz co musisz zrobić, aby stać się nowym bohaterem Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - a w tym celu wyjechać do Culver City w USA na sesję motion-capture i spotkać się z członkami Naughty Dog!

xxxxx

 

Konkurs Sony – wystąp w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake’a™
 
Postaci z gier nie są już tylko wytworami specjalistów od animacji komputerowej. W grze Uncharted 3: Oszustwo Drake'a™ na PlayStation® 3 grają prawdziwi aktorzy – sceny z ich udziałem przygotowywane są w studiu w technice motion capture. Teraz Sony umożliwia fanom serii Uncharted stać się jednym z bohaterów gry. Już w najbliższy piątek, 9 marca, www.facebook.com/SonyPolska" target="_blank">na stronie Sony Polska na Facebooku rusza konkurs „Casting do Uncharted – myślisz, że możesz być nowym Nathanem Drake’iem?”.
 
Zwycięzca konkursu zagra nową postać dostępną w trybie multiplayer*. Co więcej – pojedzie w tym celu do Culver City w Los Angeles, gdzie między innymi spotka się z zespołem twórców gry ze studia Naughty Dog i będzie miał wyjątkową okazję wzięcia udziału w przygotowywaniu nagrania techniką motion capture.
 
 
 
 
Jak to działa:
 
Konkurs „Casting do Uncharted – myślisz, że możesz być nowym Nathanem Drake’iem?” na Facebooku będzie się składał z trzech zadań. Uczestnicy będą musieli dowieść, że potrafią być równie dobrzy, jak Nathan Drake – główny bohater gry. Każdy uczestnik musi wziąć udział we wszystkich trzech zadaniach:
 
1. „Nazwij się jak Nathan Drake” – uczestnik konkursu musi wymyślić imię i nazwisko, które będzie nosiła grana przez niego postać.
2. „Ruszaj się jak Nathan Drake” – uczestnik musi przesłać organizatorom nagranie wideo, na którym zademonstruje swoją zręczność i sprawność fizyczną.
3. „Zagraj jak Nathan Drake” – uczestnik musi nagrać podkład głosowy do sceny z gry: chodzi o wykazanie się kreatywnością i umiejętnością wykorzystywania głosu.
 
Organizatorzy wybiorą 10 finalistów z całej Europy. Wezmą oni udział w finale konkursu, który zostanie rozegrany na żywo w Los Angeles i wyłoni jednego szczęśliwca – przyszłego odtwórcę nowej postaci w grze. Konkurs zaczyna się w piątek 9 marca i trwa do soboty 18 marca, do północy czasu uniwersalnego (GMT).
 
 
* postać w trybie multiplayer dostępna w packupdate

Tagi: