Iza Łęcka Iza Łęcka 11.02.2020 12:43
Star Citizen Squadron 42
592V

Star Citizen zachwyca odwzorowaniem aktorów biorących udział w kampanii Squadron 42

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery Star Citizen, ale fani zwiedzania kosmosu mogą już zacierać rączki na myśl o fabularnym Squadron 42. Najnowszy materiał prezentujący jakość odwzorowania twarzy aktorów, których zobaczymy w grze, zachwyca.

Star Citizen to prawdziwy gigant, który zebrał już ponad 267 mln dolarów od graczy z całego świata. Deweloperzy nie ustają w rozwijaniu koncepcji, oferują nową zawartość, więc kolejni odkrywcy kosmosu chętnie sprawdzają produkcję i decydują się na wielkie podróże. Według najnowszych danych, grę kupiło już ponad 2,5 mln zainteresowanych, ale trzeba pamiętać, że zakup produkcji to tylko cząstka zysków – Cloud Imperium Games zarabia olbrzymie kwoty dzięki oferowaniu klientom kolejnych statków, czy też innych elementów do gry.

Twórcy Star Citizen na początku planowali przygotowanie fabularnego rozszerzenia do tytułu, ale skala Squadronu 42 rosła z każdym kolejnym miesiącem, więc zdecydowano się rozdzielić projekty. Stworzone dwa zespoły pracują nad dwiema produkcjami, które jednak łączy wspólny świat.

W Squadron 42 pojawi się wielu znanych aktorów – twórcy nie oszczędzają na angażowaniu do ról znanych osobistości z kina, a na najnowszym materiale możecie prześledzić jakość projektu. Cloud Imperium Games nie zawodzi dbając o bohaterów, którzy będą napędzać wydarzenia i zachęcać graczy do poznawania opowieści. W fabule pojawią się między innymi: Mark Hamill, Gary Oldman, Henry Cavill, Gillian Anderson oraz John Rhys-Davies.

Teraz pozostaje tylko czekać na szczegółowe informacje dotyczące premier. Star Citizen i Squadronu 42 zapowiadają się obiecująco, a sympatycy gatunku mogą liczyć na świetną zabawę  – choć pewnie wielu już teraz przemierza kosmos.

Warto spojrzeć na inne informacje o grze Cloud Imperium Games:

Źródło: https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/new-squadron-42-trailer-compares-its-highly-detailed-real-time-characters-with-the-real-actors/

Tagi: Cloud Imperium Games porównanie Squadron 42 Star Citizen