Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 06.03.2012 16:26
Unit 13 - trailer i wieści na start
551V

Unit 13 - trailer i wieści na start

Dzisiaj w USA, a jutro w Europie startuje Unit 13 - shooter TPP od ojców SOCOM-a, Zipper Interactive. Chociaż określenie "social shooter" może być lekkim nadużyciem, na pewno nie można odmówić grze ciekawego wykorzystania Sieci i łączności 3G w PS Vita. 

xxxxx

Singlowa kampania zaoferuje ponad 40 misji, które będziemy mogli rozegrać przy użyciu 6 klas postaci. Więcej na ich temat oraz oferowanej różnorodności rozgrywki zdradziło nam niedawno wideo od producentów. Fanów rozwiązań sieciowych powinny za to ucieszyć najnowsze wieści. Gra nie tylko zaoferuje 36 misji do rozegrania w kooperacji (przez Wi-Fi), ale także oceniać będzie każdą z naszych singlowych misji, umieszczając nasze wyniki na światowej tablicy rekordów, którą będziemy mogli śledzić także przez połączenie 3G. Jeżeli Józek czy inny John pobije Wasze wyniki, dowiecie się o tym natychmiast. Co więcej, przez Internet codziennie oferowane będą nowe wyzwania w postaci Daily Challenges - co 24 godziny dostaniemy nową misję do rozegrania. Pojawiać się też będą w misjach specjalne, najbardziej wartościowe cele - High Value Targets - którymi będziemy mogli dzielić się z grającymi wokół nas dzięki funkcji near. Innymi słowy - jeśli tylko pozwolicie na to grze, Unit 13 będzie zawsze online i zawsze będziecie połączeni ze światem.

 

Mało? Jest i specjalny bonusik: jeżeli pobraliście demo Unit 13 z PS Store i zachowacie je do momentu zakupu gry, Wasze wyniki z rankingów oraz stopień rozwoju postaci przeniosą się do gry właściwej. Tylko nie usuwajcie dema (a tym samym save'ów) dopóki nie odpalicie pełnej wersji gry...

 

A oto trailer przygotowany przez Zipper Int. na start gry:

 

Tagi: